نتایج جستجو برای عبارت :

تختخوابت‌رامرتب‌کن

سلام‌روزوساعات‌پاییزی رنگارنگتون‌بخیر
اولین‌کتابی‌که‌واسه‌معرفی‌انتخاب‌کردم‌کتاب‌"تختخوابت‌رامرتب‌کن"هست
شخصاوقتی کتابی رو میبینم ویا واسه خریدن کتاب به کتابفروشی و
نمایشگاه کتاب میرم اول ازهمه عنوان کتاب باید برام جذاب باشه بعدم فهرست مطالب که
تو کتاب انتخاب شده ،شماچطور؟؟
باخط‌ریزترزیرعنوان‌کتاب‌این‌جمله‌دیده‌میشه:          "چیزهای‌کوچکی‌که‌می‌توانند‌زندگی‌ات‌و
شایددنیاراتغییردهند"
وجدا‌عنوان‌کتاب‌گوی
شخصاوقتی کتابی رو میبینم ویا واسه خریدن کتاب به کتابفروشی و نمایشگاه کتاب میرم اول ازهمه عنوان کتاب باید برام جذاب باشه بعدم فهرست مطالب که تو کتاب انتخاب شده ،شماچطور؟؟
باخط‌ریزترزیرعنوان‌کتاب‌این‌جمله‌دیده‌میشه:          "چیزهای‌کوچکی‌که‌می‌توانند‌زندگی‌ات‌وشایددنیاراتغییردهند"
وجدا‌عنوان‌کتاب‌گویا
شخصاوقتی کتابی رو میبینم ویا واسه خریدن کتاب به کتابفروشی و نمایشگاه کتاب میرم اول ازهمه عنوان کتاب باید برام جذاب باشه بعدم فهرست مطالب که تو کتاب انتخاب شده ،شماچطور؟؟
باخط‌ریزترزیرعنوان‌کتاب‌این‌جمله‌دیده‌میشه:          "چیزهای‌کوچکی‌که‌می‌توانند‌زندگی‌ات‌وشایددنیاراتغییردهند"
وجدا‌عنوان‌کتاب‌گویا
دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختخواب را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختت را مرتب کن pdf دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن رایگان خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن

دانلود فایل

خرید کتاب (تختخوابت را مرتب کن) | اثر ... - بانک کتاب ناهید www.nibs.ir › Book › تختخوابت-را-مرتب-کن - Translate this page خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون. کتاب تختخوابت را مرتب کن - کافه کتاب 2017 cafe-ketab2017.blogfa.com › post Translate this page کتاب تختخوابت را مرتب کن - عاش

دانلود فایل

بخشی از کتاب/ تختخوابت را مرتب کن - آخرین خبر akharinkhabar.ir › book Translate this page Feb 25, 2018 - در صفحه کتاب آخرین خبر، معرفی کتاب های خوب، قطعه هایی کوتاه از کتاب‌های منتخب و آخرین خبرهای دنیای کتاب را ببینید. تختخوابت را مرتب کن by William H. McRaven - Goodreads https://www.goodreads.com ›
دانلود رایگان کتاب تختخوابت را مرتب کن

تختخوابت را مرتب کن -بیشتر از یک نفرhttps://www.bishtarazyek.com › ماجراهای-شماچند ماه پیش کتابی دیدم بودم به اسم make your bed یا تختخوابت را مرتب کن که جزو کتابهای خیلی پرفروش ... کتاب کوتاهیه که در عرض دو روز خوندمش و داخل این پست اینستاگرام کوتاه در موردش گفتم ... هدف گذاری حرفه ای + دانلود رایگان فیلم سمینار.خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن (چیزهای کوچکی که می ...https://shahreketabonline.com › products › تختخوابت_را_

دانلود فایل

کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن - ویلیام اچ. مک ریون - آوانامه https://avanameh.com › ... › روانشناسی و موفقیت Translate this page Rating: 2.2 - ‎4 reviews کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن اثر ویلیام اچ. مک ریون ... برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید ... در حال حاضر
کتاب تختخوابت را مرتب کن .اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون
کتاب «تختخوابت را مرتب کن» نوشته‌ی «ژنرال ویلیام اج مک یون» و ترجمه‌ی حسین گازراست. نویسنده در مقدمه کتاب آورده است: «در روز هفدهم ماه می سال ۲۰۱۴، من افتخار این را داشتم که در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه تگزاس در آستین سخنرانی کنم. اگرچه خودم هم از همین دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بودم، ولی بعید می‌دانستم یک ژنرال جنگی که زندگی حرفه‌ای خود را در جنگ سپری کرده، خیلی مورد استقبا
سلام دوستان حالتون چطوره؟؟
امیدوارم روز بارونی وخوبی رو سپری کرده باشین
باهاتون همراه هستم با بخش دوم از "بریده کتاب "از کتاب تختخوابت را مرتب کن نوشته ی ویلیام اچ مک ریون
در انتهای فصل نهم کتاب اومده که:
"امیدقدرتمندترین نیروگیتی است.با امید می توانیم ملت ها رابه سوی تعالی سوق دهیم .باامیدمی توانیم تسلای خاطردردکشیده ها باشیم. با امیدمی توان درد ضایعات تحمل ناپذیر را آسان ساخت .گاهی اوقات تنها به یک نفر برای تغییر نیاز است.
همگی ما روزی خود
به نام خدا 

۲۱شهریور عصر روز پنج شنبه در تلگرام و کانالی ،عنوان مسابقه ای توجه مرا به خود جلب کرد.قرار بود تک مصرعی به مصرع زیر اظافه کنیم.《به تو دلبستم و غیر تو کسی نیست مرا》
راستش با خواندنش یادِ کسی که به او دلبسته ام، افتادم. چون قبل ها هم شعرایی گفته بودم 《البته اگه بهشون شعر گفت》تصمیم گرفتم منم در مسابقه شرکت کنم . دلبسته خود را مقابل خود فرض کرده و مصرع بالا را چندین بار برایش خواندم. تا اینکه موضوع بعدی حرفم مشخص شد و با کمی ویرایش
سلام دوستان حالتون چطوره؟؟
امیدوارم روز بارونی وخوبی رو سپری کرده باشین
باهاتون همراه هستم با بخش دوم از "بریده کتاب "از کتاب تختخوابت را مرتب کن
نوشته ی ویلیام اچ مک ریون
در انتهای فصل نهم کتاب اومده که:
"امیدقدرتمندترین نیروگیتی است.با امید می توانیم ملت ها رابه سوی تعالی سوق دهیم
.باامیدمی توانیم تسلای خاطردردکشیده ها باشیم. با امیدمی توان درد ضایعات تحمل
ناپذیر را آسان ساخت .گاهی اوقات تنها به یک نفر برای تغییر نیاز است.
همگی ما روزی خود
کتاب «تختخوابت را مرتب کن» نوشته‌ی «ژنرال ویلیام اج مک یون» و ترجمه‌ی «حسین گازر» است. نویسنده در مقدمه کتاب آورده است: «در روز هفدهم ماه می سال ۲۰۱۴، من افتخار این را داشتم که در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه تگزاس در آستین سخنرانی کنم. اگرچه خودم هم از همین دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بودم، ولی بعید می‌دانستم یک ژنرال جنگی که زندگی حرفه‌ای خود را در جنگ سپری کرده، خیلی مورد استقبال دانشجویان کالج قرار بگیرد. اما دیدن آن‌هایی که ب
سلام و وقت بخیر
با اولین بریده کتاب این هفته ازکتاب "تختخوابت را مرتب کن " همراهتون هستم.
"گاهی اوقات چیزهای بسیار ناچیزی وجوددارندکه شما می توانید با انجام دادنشان ،ماحصل روزخوراتحت تاثیرقراردهید .درنبردهاسربازان می میرند،خانواده ها داغدار می شوندوروزهاطولانی تروپرازاضطراب می شوند.شمادنبال چیزی هستید که تسلای خاطرتان باشد ؛چیزی که انگیزه شروع روزی جدید رادرشمابیدارکندوبتواندحسی از غروروافتخاررادراین دنیایی که گاهی به زشتی می گراید
سلام و وقت بخیر
با اولین بریده کتاب این هفته ازکتاب "تختخوابت را مرتب کن " همراهتون هستم.
"گاهی اوقات چیزهای بسیار ناچیزی وجوددارندکه شما می توانید با انجام دادنشان ،ماحصل روزخوراتحت تاثیرقراردهید .درنبردهاسربازان می میرند،خانواده ها داغدار می شوندوروزهاطولانی تروپرازاضطراب می شوند.شمادنبال چیزی هستید که تسلای خاطرتان باشد ؛چیزی که انگیزه شروع روزی جدید رادرشمابیدارکندوبتواندحسی از غروروافتخاررادراین دنیایی که گاهی به زشتی می گراید
 ١. برای مطالعه به خودت پاداش بده! 
تو هم می‌توانی از این روش استفاده کنی و به خودت پاداش بدهی. این جایزه می‌تواند یک خوراکی یا تماس با یک دوست صمیمی یا دیدن قسمتی از فیلم و کارتون مورد علاقه‌ات باشد.
اگر مطالعه با علاقه صورت بگیرد، بسیار سازنده و اثرگذار خواهد بود.می‌توانی امتحان کنی!
٢. برای کارهایت برنامه‌ی مشخص داشته باش
در صورتی که برای هر یک از کارهایت وقت مشخصی درنظر بگیری، موفق‌تر خواهی بود؛ زیرا بدن انسان به این برنامه‌ها عادت م
کتاب ای کاش وقتی 20 ساله بودم می دانستم
کتاب «ای کاش وقتی 20ساله بودم می‌دانستم» را «تینا سیلیگ» نوشته و «محمدرضا آل‌یاسین» به فارسی برگردانده است. این اثر یکی از پرفروش‌های بازار جهانی کتاب است که در توضیحات آن می‌خوانیم: «این کتاب نقل ماجراهای جذاب و حیرت‌انگیز افرادی است که نویسنده در مقام استاد، محقق، مشاور و... با آن‌ها سروکار داشته است. نقطه‌ی اشتراک همه‌ی این افراد آن است که بر تمام الگوها و مفروضات از پیش تعیین‌شده در ذهنشان خط ب
    تک تک لحظات جریانات انتخابات رو فراموش نمی کنم آقا مصطفی خیلی قبل و بعد انتخابات شور داشتند والان که خاطرات رو مرور میکنم میبینم تمام این شور ها با شعور و بصیرت بالا بود
تمام ساعات و روزهای که باید از زندگی و انتظار برای ورود فاطمه خانم به جمع خانواده لذت می بردیم ،تمام شده بود اضطراب و نگرانی... یادمه قبل ازبرگزاری انتخابات روزی برای سونوگرافی به بلوار کشاورز رفته بودیم و موقع برگشت خوشحال از سالم بودن بچه برای خرید عروسک به پاساژی رفتی
سلام. تو پست قبل گفته بودم میام اینجا از بولت ژورنال و اینها میگم. یه کم طولانی شدش ببخشید :)
‌[فقط چون ممکنه تا آخر نرین به جای پی‌نوشت اینجا ازتون می‌خوام که اگه تونستین یه فاتحه برا پدر دوستم بفرستین :( ]

من اصولا عادت به نوشتن و ثبت کردن کارهام دارم. چه تو وبلاگ باشه چه تو دفتر، شکل خاطره و روزانه‌نویسی داشته باشه یا لیست کردن کارهای روزانه یا هفتگی باشه. در همین راستا اول تابستون ۹۷ گفتم هبیت ترکر۱ رو امتحان کنم. خیلی شنیده بودم ملت بولت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها